Cloud Unit Director

cybercom-oferta-pracy2.png

Dlaczego Cybercom:

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako część szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Oczekiwania:

- minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim w firmie IT;

- doskonała znajomość rynku, trendów i dostawców cloud w Polsce i Europie;

- doświadczenie w obszarze sprzedaży usług cloud w zakresie consultingu
i budowania rozwiązań;

- bardzo dobra znajomość procesu delivery w obszarze realizacji usług IT;

- doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i realizowaniu targetów sprzedażowych;

- umiejętność budowania i zarządzania zespołem;

- znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Zakres zadań:

- zarządzanie ludźmi i portfolio projektów podległego unitu;

- branie udziału w procesie sprzedaży, w szczególności w negocjacjach z klientami, up selling’u do bieżących klientów, tworzenie prezentacji i ofert sprzedażowych;

- realizacja targetów sprzedażowych;

- odpowiedzialność za portfolio realizowanych projektów oraz wsparcie project managerów w ocenie i monitorowaniu ryzyk projektowych;

- dbałość o wizerunek firm w kontaktach z klientami i innymi organizacjami;

- wyznaczanie kierunku rozwoju Unit’u;

Oferujemy:

Elastyczny czas pracy;

Możliwość pracy zdalnej (także po zakończeniu lockdown'u);

Posiadanie realnego wpływu na biznes i kierunki rozwoju firmy;

Budżet rozwojowy (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);

Kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą;

Możliwość przekształcenia własnych pomysłów w produkty;

Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B.

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Składowa 35
90-127 Łódź Directions jagoda.matyja@cybercom.com +48691200605 View page

Warsaw, Poland

Hrubieszowska 2
00-401 Warszawa Directions aleksandra.baran@cybercom.com +48 22 355 21 70 View page

Bydgoszcz, Poland

Unii Lubelskiej 4c
85-059 Bydgoszcz Directions kristina.hryncewicz@cybercom.com +48665466446 View page

Already working at Cybercom Poland?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@cybercom.com
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor