PR and Communication Specialist

cybercom-oferta-pracy1.png

DLACZEGO  CYBERCOM:

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako część szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Kogo szukamy:

Osoby, która rozumie biznes i porusza się płynnie w tematach komunikacji zewnętrznej. Na pytanie co jest efektem jej działań odpowie „wsparcie biznesu, generowanie leadów”, a nie „ładna narracja na rynku”. Pracownika samodzielnego, który w razie potrzeby potrafi przejść proces e2e. Pracuje z contentem i nie boi się go samemu wyprodukować

Przykładowy zakres obowiązków:

- zarządzane partnerstwami firmy (organizacje, izby gospodarcze, stowarzyszenia)

- personal branding kadry manadżerskiej (tworzenie komunikatów, stworzenie strategii, monitorowanie postępów)

- tworzenie i zarządzanie planami komunikacyjnymi

- planowanie i realizacja kampanii online

- zarządzanie relacjami z mediami (działy redakcyjne i reklamowe)

- zarządzanie budżetem mediowym

- tworzenie treści, copywriting

- koordynowanie pracy z podwykonawcami

- wsparcie działań komercyjnych/sprzedażowych.

Oczekiwania:

- minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie PR i komunikacji

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

- umiejętne wykorzystanie narzędzi marketingu i komunikacji z rynkiem

- odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane zadania

- umiejętność tworzenia skutecznych przekazów i docierania z nimi do odbiorców

- orientacja na pracę z biznesem

- samodzielność i dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- pracę w elastycznych godzinach

- pracę zdalną

- nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie

- możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje)

- kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą

- elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

- szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy 😊

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Cybercom Poland, Łódź

Składowa 35
90-127 Łódź Directions agnieszka.majda@cybercom.com +48 42 676 50 15 View page

Already working at Cybercom Poland?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@cybercom.com
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor