cybercom-oferta-pracy2.png

DLACZEGO  CYBERCOM:

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako część szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Kogo szukamy:

Osoby mającej obszerne doświadczenie w pracy z contentem (od treści pisanych, przez grafiki, zdjęcia, animacje, filmy). Potrafiącą ten content w zorganizowany i procesowy sposób serwować naszym obiorcom. Z solidną znajomością narzędzi internetowych i umiejętności ich łączenia i układania w drożny proces. Znajomości CRMów marketingowych, Sales Navigator'a, Linkedin'a, narzędzi do monitoringu internetu, popularnych haseł etc.

Przykładowy zakres obowiązków:

- marketing automation (email marketing, lead generation & nurturing, analityka i raporty, intergacja z innymi systemami, automatyzacja w obrębie social Selling, programmatic)

- tworzenie i zarządzanie kampaniami marketingowymi

- planowanie i systemowa realizacja kampanii online

- planowanie i systemowa dystrybucja treści

- tworzenie treści, copywriting

- koordynowanie pracy z podwykonawcami

- dostarczanie własnych pomysłów, sugestii i rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie prowadzonych działań.

Oczekiwania:

- miniumum 3 letnie doświadczenie w obszarze marketing automation, Customer Lifecycle Management, CRM

- obszerne doświadczenie w pracy z contentem (od treści pisanych, przez grafiki, zdjęcia, animacje i filmy)

- znajomość narzędzi internetowych i umiejętność ich łączenia oraz układania w płynny proces

- biegłość w korzystaniu z CRM i sales navigator

- biegła znajomość narzędzi do automatyzacji

- znajomość regulacji prawnych w zakresie wychodzących działań marketingowych

- doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami marketing automation lub tworzeniu scenariuszy komunikacji z Klientami

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

- zaangażowanie, inicjatywa i dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- pracę w elastycznych godzinach

- pracę zdalną

- nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie

- możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje)

- kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą

- elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

- szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy 😊

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Składowa 35
90-127 Łódź Directions agnieszka.majda@cybercom.com +48 42 676 50 15 View page

Cybercom Poland, Warszawa

Hrubieszowska 2
00-401 Warszawa Directions aleksandra.baran@cybercom.com +48 22 355 21 70 View page

Already working at Cybercom Poland?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@cybercom.com
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor