Business Development Executive

cybercom-oferta-pracy1.png

DLACZEGO  CYBERCOM:

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako część szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Kogo szukamy:

Osoby, która nie boi się klienta i komplikacji. Do problemów podchodzi z uśmiechem, chętnie bierze na siebie odpowiedzialność i umie się przyznać do błędu. Osoby, która jest mocno zorientowana na cel. Mistrza lub mistrzyni komunikacji. Kogoś, kto jest poukładany i lubi robić porządki, działa metodycznie i z dużym zaangażowaniem.

Przykładowy zakres obowiązków:

- opracowywanie materiałów marketingowych (przy współpracy z marketingiem lub agencjami)

 - opracowywanie business-casów oraz prezentacji porfolio projektowego firmy

- koordynacja procesu przygotowywania estymat i ofert dla klientów (bliska współpraca z delivery)

 - negocjacje z klientem

 - koordynacja działań związanych z umowami (administracja, legal)

 - nadzór nad dokumentacją projektową

 - aktywne poszukiwanie potencjału komercyjnego u klienta (up-selling, cross-selling)

 - aktualizowanie informacji o współpracy z klientem w CRM

 - prezentowanie rozwiązań firmy na spotkaniach z klientami czy wydarzeniach branżowych

Poszukujemy osoby:

- która ma udokumentowane wynikami doświadczenie sprzedażowe na rynkach zagranicznych, przy czym minimum 3 lata spędził w pracy w branży IT

- umie aktywnie pozyskiwać nowych klientów, rozpoznawać i definiować ich potrzeby oraz doradzić najlepsze rozwiązania

- jest zorientowana na cel, działa samodzielnie, umie dokopać się do informacji i ludzi, którzy są w stanie zapewnić jej niezbędne materiały

- umie odnaleźć się w chaosie związanym z odpowiedzią na kilka zapytań ofertowych w tym samym czasie

- monitoruje sprzedaż na danym obszarze, weryfikuje dane rynkowe, sprawdza działania konkurencji, trendy i ryzyka

- umie prowadzić spotkania biznesowe, tworzyć prezentacje, występować przed klientami zarówno na spotkaniach indywidualnych, jak i podczas eventów technologicznych

-  bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim (niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

- pracę w elastycznych godzinach

- pracę zdalną

- nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie

- możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje)

- kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą

- elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

- szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy 😊

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Cybercom Poland, Łódź

Składowa 35
90-127 Łódź Directions agnieszka.majda@cybercom.com +48 42 676 50 15 View page

Already working at Cybercom Poland?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@cybercom.com
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor